SAÇ MEZOTERAPİSİ

SAÇ MEZOTERAPİSİ

Özellikle saç dökülmesini önlemede ve saç canlandırmada çok tercih edilen bir yöntemdir Mevcut kıl köklerinin beslenmesi için vitaminler, esansiyel aminoasitler, kan dolaşımını düzenleyiciler, elastin, kollagen yapımını artırıcı, keratin yapısında birçok etken maddeden oluşan bir kokteyl enjekte edilir.

Hasta hekim tarafından muayene edildikten sonra, kullanılacak karışım, seans sayısı ve seans aralığına karar verilir. Saç mezoterapisini genellikle, ilk 7-8 seansı haftada 1 kez olmak üzere uygulanır. Daha sonra ayda 1 kez olmak üzere koruma tedavisi amacıyla devam edilebilir. 2-3 seans sonrasında ilk olarak saçların kalitesinde sonrasında ise miktarında artış gözlenmektedir.

POPÜLER UYGULAMALAR

SON YAZILAR


ETİKETLER

Yasal Uyarı

Bu web sitesi Özel Estera Polikiliniği Muayenehanesi'nde uygulanan işlemlerin tanıtımı niteliğinde değildir ve herhangi bir tıbbi dayanak oluşturmaz. Reklam ve ticari amaç gütmemektedir. Genel medikal estetik uygulamaları konusunda bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Ziyaretcilerin bu uyarıları okuyup anladığı ve kabul ettiği varsayılır.
Bu uyarıları kabul etmiyorsanız siteden çıkmak için TIKLAYINIZ.